قیمت ویژه سم پاش موتوری چهار زمانه با تضمین کیفیت

سم پاش موتوری چهار زمانه یکی از مدل های مختلف انواع سم پاش های موجود در بازار می باشد که کاربرد فوق العاده ای داشته و شاخصه های بارزی در آن مشاهده می شود که تمامی این موارد باعث شده تا درصد فروش قابل توجهی به این نمونه اختصاص پیدا کند. قیمت ویژه سم‌ پاش از نوع موتوری چهار زمانه با تضمین کیفیت طبق المان های خاصی مانند هزینه های صورت گرفته برای تولید تا عرضه محصول به بازار، استاندارد های موجود در زمینه نرخ گذاری و در آخر نظر مسئولین مربوطه تعیین شده و باید بگوییم که این نرخ بسیار منصفانه و عالی می باشد پس افراد زیادی توانایی خرید این محصولات را خواهند داشت.

قیمت ویژه سم پاش موتوری چهار زمانه با تضمین کیفیت

شاخص ترین ویژگی های سم پاش

شاخص ترین ویژگی های سم پاش در این قسمت از مطلب فوق می خواهیم تا شاخص ترین ویژگی های سم پاش را بیان کنیم تا بدین ترتیب مشتریان سطح شناخت خود را در رابطه با محصول مورد نظر افرایش داده و در نهایت دقت داشته باشند تا نمونه مورد نیاز خود را با کیفیت عالی و ویژگی های برتر انتخاب نموده و خریداری کنند تا با استفاده از آن باغ ها و زمین های کشاورزی خود را به طور منظم و دقیق سمپاشی کرده و در آخر شاهد نتایج شگفت انگیز در محصولات و میوه های به بار نشسته باشند.

 • یکی از ویژگی ‌های شاخص این محصولات کارایی منحصر به فرد آن ها می باشد که باعث شده تا افراد بتوانند متراژ های بسیار زیادی از زمین ها و باغات کشاورزی خود را در مدت زمان بسیار کوتاه به طور کاملا اصولی سم پاشی کرده و هیچ گونه نگرانی از بابت هدر رفت سم و یا نرسیدن آن به بوته ها و محصولات کاشته شده نداشته باشند که این خود مزیت مهمی به شمار می رود.
 • لازم به توضیح است که محصول مورد نظر انواع گوناگونی داشته و هر روزه مدل‌ های جدیدی از آن وارد بازار می ‌شوند که از کارایی خاصی برخوردار بوده و مزایای فراوانی در آن ها وجود دارد که این ویژگی مهم باعث شده تا استفاده از انواع این محصولات بسیار مشاهده شده و کشاورزان نیز نسبت به خرید و به کارگیری این نمونه ها تمایل نشان بدهند.
 • از دیگر ویژگی های موجود در سم پاش ها می‌ توان به گنجایش و حجم های مختلف آن ها اشاره نمود یعنی هر کدام از نمونه های موجود در بازار حجم خاصی از سم را درون خود جای داده و سپس عملیات انتقال آن ها به زمین و محصولات کشاورزی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند پس تمامی مصرف کنندگان می توانند با در نظر داشتن نیاز خود و موارد دیگری مانند متراژ زمین و غیره یکی از بهترین نمونه ها را با میزان مرغوبیت بالا در گنجایش های مختلف تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهند.
 • محصول مورد نظر قابلیت حمل و جابجایی بسیار آسانی داشته و نمونه های کوچک آن دارای وزن بسیار سبک هستند و در عین حال از مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف برخوردار می باشند که تمامی این ها منجر می گردد تا نیاز های گسترده مصرف کنندگان بدون هیچگونه مشکلی پاسخ داده شود. هم چنین باید بگوییم که نمونه های بزرگ این سم پاش ها را می توان با نصب بر روی تجهیزات کشاورزی مخصوص استفاده کرد و از این طریق نگرانی بابت تمام شدن سم و آماده سازی مجدد آن نداشته باشید زیرا حجم زیادی از مواد را درون خود جای می دهد.
 • و اما قیمت این نمونه ها از دیگر ویژگی های آن ها محسوب می گردد که منجر گردیده تا استقبال خوبی از محصول مدنظر به عمل بیاید زیرا افراد زیادی توانایی خرید و مصرف آن ها را دارا بوده و می توانند با پرداخت هزینه مناسب بهترین محصول را تهیه کنند.

فاکتورهایی که بر قیمت سم پاش تاثیر گذار است

همانطور که می ‌دانید بر قیمت سم پاش فاکتور های متعددی تاثیر گذار هستند که ما در اینجا به مواردی از آن ها اشاره کرده و سعی می کنیم تا این موارد را به طور مختصر توضیح بدهیم تا بدین ترتیب تمامی افراد بتوانند با این فاکتور ها به طور کاملا آشنا شده و توجه داشته باشند تا محصول انتخابی آن ها از نرخ بسیار منصفانه و معقولی برخوردار بوده و از لحاظ کیفیت نیز در درجه بندی خوبی قرار داشته باشد تا در حین استفاده هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید.

یکی از فاکتور های مهم و موثر در قیمت محصول مورد نظر میزان کیفیت و کارایی آن می ‌باشد به عبارتی هر چه محصولات از لحاظ مرغوبیت قابل قبول تر بوده و کارایی آن ها نیز بی ‌نظیر باشد قطعاً نرخ بیشتری برای آن ها مشخص می گردد و به همین ترتیب نمونه های دیگر با میزان مرغوبیت کمتر نیز قیمت ‌گذاری شده و در نهایت لیست نهایی توسط مسئولان آماده گردیده و خدمت خریداران و فروشندگان اعلام می شود.

شایان ذکر است که در حین تعیین قیمت سمپاش ها مدل و گنجایش آن ها نیز مد نظر قرار داده می شود زیرا این موارد بسیار مهم تلقی می ‌شوند زیرا هر چه گنجایش نمونه ها بیشتر بوده و مدل آن ها پیشرفته تر باشد واضح است که این محصولات از لحاظ قیمت باید دارای برتری باشند تا بدین ترتیب تولید کنندگان این محصولات نیز سود خوبی را کسب کرده و هیچ گونه ضرری را متحمل نشوند.

از دیگر فاکتور های مهم و اساسی در مشخص کردن نرخ این محصولات می توان به نوسانات نرخ ارز و به طور کلی شرایط اقتصادی کشور نیز اشاره نمود ولی باید بدانید که تمامی موارد گفته شده توسط مسئولین نظارت می شوند تا بدین ترتیب قیمت معقولی معین گردد تا افراد بیشتری قدرت مالی خرید این نمونه ها را داشته باشند.

در حین قیمت گذاری انواع سم پاش ها برند آن ها نیز مورد توجه قرار می گیرد به عبارتی اگر محصولات از برند بسیار معروف و شناخته شده ای برخوردار باشند قطعاً نرخ آن ها کمی گران تر از سایر نمونه های موجود در بازار خواهد بود زیرا این محصولات تحت شرایط کاملا کنترل شده در مراکز تولید کننده کاملا معتبر و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تولید شده اند.

نحوه صحیح نگهداری از سم پاش

نحوه صحیح نگهداری از سم پاش موضوع مهمی که در اینجا وجود دارد شامل نحوه صحیح نگهداری از سم پاش می باشد که به دلیل داشتن اهمیت بالا ما این قضیه را مورد بررسی قرار داده و به دنبال آن تلاش می کنیم تا نکات مهمی را گوشزد کنیم تا مصرف کنندگان بتوانند پس از تهیه این نمونه ها حتماً موارد کاربردی را رعایت کرده تا بدین ترتیب از محصول مورد نظر به درستی نگهداری کرده و مانع خرابی و یا آسیب وارد شدن به آن شوند تا در نهایت بتوانند کار های خود را به بهترین نحو انجام داده و از پرداخت هزینه های اضافه برای تعمیر و یا خرید مجدد در امان بمانند.

لازم است تا در حین استفاده از انواع این محصولات حتماً روش کار با آن را بلد بوده و مقدار مناسبی از سم را به صورت ترکیبی با آب یا غیره آماده کرده و درون مخزن سمپاش ریخته و سپس آن را مورد استفاده قرار بدهید و تمام مدت دقت داشته باشید تا قسمت های مختلف محصول را به طور صحیح و بدون هیچگونه فشار اضافی به کار بگیرید زیرا ممکن است در صورت رعایت نکردن موارد گفته شده آسیب هایی به قسمت های مختلف محصول وارد شده و کارایی آن دچار مشکل شود.

بعد از مصرف محصول بهتر است تا درون مخزن آن را با آب به طور کامل و تمیز بشویید زیرا ممکن است باقی مانده سم درون مخزن ایراداتی را به وجود آورده و یا در صورت مصرف مجدد با مواد آماده شده و در ترکیب شده و ویژگی ها و یا کارایی سم جدید خللی ایجاد کند پس با شستن این نمونه ها می توان از بروز هرگونه آسیب جلوگیری کرده و روند سمپاشی را به نحو احسن انجام داده تا محصولات کشاورزی و میوه ها از آفات، حشرات و غیره در امان مانده و روند رشد خود را به خوبی طی کرده و به طور کاملا سالم و درجه یک آماده عرضه به بازار شوند.

همچنین در صورت عدم استفاده از سمپاش حتماً آن را در مکانی مناسب به دور از تابش مستقیم نور خورشید و رطوبت قرار داده و از قرار دادن وسایل مختلف در کنار این محصول خودداری کنید زیرا ممکن است فشار هایی به قسمت های مختلف آن وارد شده که در نهایت باعث خراب شدن نمونه شود.

کاربرد سم پاش در کشاورزی

سم پاش وسیله ای بسیار کاربردی است که برای سمپاشی مایعاتی مانند آب، حشره کش ها و آفت کش ها در کشاورزی استفاده می شود. همچنین این نمونه ها برای پاشیدن علف کش و کود به محصولات کشاورزی نیز به کار برده می شوند.

سم پاش های کشاورزی دارای اجزایی مانند نازل اسپری، مخزن مایع، پمپ سم پاش، تنظیم کننده فشار، شیرآلات و لوله کشی سیال هستند و برخی از سم پاش ها دارای تفنگ اسپری هستند. این محصول کشاورزی در اندازه، طراحی و مشخصات عملکردی مختلف ارائه می شود. نمونه های کوچک تا سم پاش های بسیار بزرگ در حجم های مختلف وجود دارند که به پوشش مساحت کوچک زمین تا متراژ های وسیع کمک می کند.

تعدادی سم پاش وجود دارد که برای کاربرد های مختلف سمپاشی مانند باغبانی، محصولات زراعی، درختان، میوه ها، نیازهای دام و کنترل علف های هرز طراحی شده اند.

انواع سم پاش مناسب برای زمین های کوچک تا بزرگ موجود هستند که برخی از آن ها را مثال می زنیم.

 • سم پاش کوله پشتی
 • اسپری برق قابل حمل
 • اسپری برقی کوله پشتی
 • غبار پاش
 • غبار اسپری های HTP
 • سم پاش باغ

سم پاش کوله پشتی برای اسپری کردن از طریق نازل های دستی که به مخزن حمل شده بر روی اپراتور ها متصل می باشند، مناسب است. سم پاش برقی کوله پشتی دارای موتور بنزینی یعنی دو زمانه و چهار زمانه است. دارای مخزن شیمیایی مجزا و همچنین دارای نازل های دستی است.

سم پاش های برقی قابل حمل توسط موتور برقی و بنزینی با کمک لوله شلنگ کار می کنند. این نوع سمپاش فاقد مخزن شیمیایی است که برای استفاده از سموم دفع آفات، حشره کش ها یا مواد شیمیایی نوع مایع در مقادیر وسیع استفاده می شود. غبارپاش نوعی سم پاش برقی از نوع کوله پشتی است که برای پاشش مواد شیمیایی مایع به صورت غبار و اوره به صورت گرانول استفاده می شود.

سم پاش HTP یک پمپ پیستون سه گانه افقی با سر برنجی است که عمدتاً برای پاشش یکنواخت با فشار بالا در سراسر زمین عملیات استفاده می شود و برای چند منظور مانند استفاده تجاری و کشاورزی استفاده می شود. مزیت اصلی آن داشتن عمر طولانی و مصرف انرژی مناسب است.

سم پاش های باغی برای اعمال آفت کش ها، تنظیم کننده های رشد گیاهان و مواد مغذی برگی روی درختان باغ استفاده می شود. این یک تجهیزات تراکتوری است که برای زمین های بزرگ بهترین گزینه می باشد.

فروش سم پاش موتوری چهار زمانه درجه یک با تخفیف ویژه

فروش سم پاش موتوری چهار زمانه درجه یک با تخفیف ویژه فروش سمپاش موتوری چهارزمانه درجه یک با تخفیف ویژه از طریق مراکز معتبر در سراسر کشور در حال انجام بوده تا بدین ترتیب محصولاتی کاملا درجه ۱ در دسترس مصرف کنندگان قرار بگیرد تا در نهایت نیاز به آن ها به خوبی رفع شود.

مراکز فروش این محصولات با در نظر داشتن تخفیفات ویژه می خواهد تا رضایت مشتریان را جلب کرده و باعث شود تا این عزیزان نسبت به خرید محصول مورد نظر ترغیب شده و یا خرید این نمونه ها را به آشنایان و دوستان خود پیشنهاد بدهند.

نمایندگی پخش سم پاش موتوری چهار زمانه با بهترین کیفیت

نمایندگی پخش سم پاش موتوری از نوع چهار زمانه با بهترین کیفیت محصول مورد نظر را در گنجایش های مختلف همراه با شرایط ایده آل و مطلوب در تعداد های گوناگون به صورت عمده و جزئی برای مصرف کنندگان در سراسر کشور عرضه نموده و می فروشد.

برای آشنایی بیشتر و ارتباط برقرار کردن با نمایندگی پخش این مدل از سم پاش ها با کیفیت عالی می توانید به مجموعه معتبر ما مراجعه کرده و از راهنمایی و کمک کارشناسان باتجربه استفاده نموده و در نهایت محصول درخواستی خود را با اطمینان خاطر تهیه کنید.

خرید سم پاش موتوری چهار زمانه زیر قیمت بازار

خرید سم پاش موتوری چهار زمانه زیر قیمت بازار خرید این مدل از سم پاش های موتوری زیر قیمت بازار همراه با مزیت های فراوان برای مصرف کنندگان گرامی ممکن بوده و این عزیزان می توانند از راه ‌های مختلفی به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام کرده و در نهایت محصول درخواستی خود را از مراکز معتبر خریداری کنند.

برای انجام خریدی لذت بخش و کاملاً مطمئن و تهیه محصول مورد نظر زیر قیمت بازار می توان از طرق مختلفی وارد عمل شد که توصیه و پیشنهاد ما برای خریداران عزیز اقدام از طریق همین مجموعه معتبر و بزرگ می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما