قیمت گاو آهن دست دوم در انواع مختلف در حد صفر به همراه ضمانت فروش

گاوآهن ها برای شخم زدن زمین و زیر و رو کردن خاک استفاده میشوند که بسته به نوع خاک از گاو آهن مخصوص آن استفاده میگردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت گاو آهن دست دوم در انواع مختلف در حد صفر به همراه ضمانت فروش

قیمت گاو آهن دست دوم

قیمت گاو آهن دست دوم

همان گونه که اشاره شد از گاو آهن ها بخاطر دارا بودن ابزارهای مخصوصشان برای زیر و رو کردن خاک و شخم زدن آن استفاده می شود. اگر گاو آهن های دست دوم نیز کیفیت مورد قبول را دارا باشند و کارایی خود را حفظ کرده باشند خرید آنها بسیار به صرفه تر است.

قیمت گاوآهن های دست دوم در حد صفر به دلیل استفاده شدنشان توسط خریدار قبلی، خیلی پایین تر از گاو آهن های نو می باشد و انتخاب این محصول به شرطی که سلامت و کیفیت خود را داشته باشد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مشتریان این کالا باشد. حال آنکه از تنوع بالایی هم برخوردار هستند، برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید.

در ایام گذشته این گاو آهن ها را که به شکل ابتدایی ساخته می شدند به حیوان ها که اکثرا هم شامل گاوها میشد می‌بستند و زمین را شخم می زدند و کارشان را انجام می دادند.

اما امروزه با پیشرفت علم و صنعت و با به کار آمدن گاو آهن های جدید تر و پر کاربرد تر کارها آسان شد و با متصل کردن آن ها به ماشین ها و مخصوصا تراکتور ها کار سریعتر پیش می رود، از این رو جایگاه خاص خود را در بازار پیدا کرده اند.

گاو آهن ها در اشکال و انواع مختلفی تهیه می شوند و کار را برای باغ داران و کشاورزان در زمینه خاک ورزی زمینشان راحت تر می کنند. گاو آهن ها از سه اجزای ساختاری تشکیل شده‌اند که آنها هم شامل خیش گاو آهن، ساقه گاو آهن و شاسی گاو آهن می باشد. اول از هرچیزی بیایید با انواع گاو آهن آشنا شویم.

  • گاو آهن برگردان دار
  • گاو آهن بشقابی
  • گاو آهن چیزل
  • گاو آهن ساب سویلر
  • گاو آهن روتیواتور

و چند نوع دیگر که هرکدام کارکرد خاص خود را دارا می باشند که توضیح مختصری نیز در مورد چند نوعشان خواهیم داد. در مورد گاو آهن برگردان دار باید بگویم که این گاو آهن خود، در سه مدل تولید شده است که مدل کششی، نیمه سوار و سوار شونده را شامل می شود.

معمولا از گاو آهن برگردان دار برای زیر و رو کردن اولیه خاک و کندن ریشه‌ی علف های هرزی که زیر زمین است استفاده می شود. بدین گونه که اول خاک را بریده و سپس بالا آورده، به کمک باله های خود آن ها را بر می گرداند که این عمل باعث شخم زدن زمین می شود. و هر نوع از گاو آهن برگردان دار نیز بسته به نوع خاک و اندازه زمین و بسته به نوع تراکتور کشاورز یا باغدار مورد استفاده قرار می گیرد.

مورد بعدی که مختصر توضیحی درباره‌ی آن می دهیم گاو آهن چیزل می باشد. در این نوع گاو آهن شاهد سرعت بالاتری نسبت به گاو آهن برگردان دار خواهید بود و برعکس آن خاک را زیر و رو نمی کند بلکه شیار هایی در عمق خاک ایجاد می کند. از این مدل اغلب برای حفظ رطوبت داخل خاک استفاده می شود که تبخیر رطوبت سطحی خاک را محدود خواهد کرد.

درباره‌ی قیمت این محصول نیز باید به شما بگویم که نسبت به گاو آهن برگردان دار هزینه نسبتا پایینی خواهد داشت. نوع دیگری از گاو آهن چیزل نیز موجود می باشد که نوع سنگین آن است که به آن گاو آهن زیر شکن می گوییم. لایه هایی از خاک که زیادی فشرده شده اند با این محصول به راحتی می شکنند و شیار های عمیق تری معمولا در عمق ۴۵ تا ۷۵ سانتیمتری ایجاد و خاک را آماده می کند.

وقتی صحبت از کالای دست دوم میشود همه به این موضوع فکر می کنند که دیگر کارایی قبل را ندارد و حتما از کار افتاده است که آن را واگذار کرده‌اند. اما گاهی وقت ها واقعا هم اینطور نیست و کالا بعد از مدت کوتاهی کار، واگذار می شود که هنوز کیفیت بالای خود را حفظ کرده است و هیچ آسیبی هم ندیده است و تمام اجزای آن سالم هستند که به آن کالای دست دوم در حد صفر گفته می شود.

اگر شما هم بعد از خرید مشاهده کردید که خرید اشتباهی داشته ‌اید یا آن طور که انتظار داشتید نیاز شما را در شخم زدن زمین برآورده نمی کند و یا حتی اندازه آن مناسب نیست بهتر است آن را به عنوان کالای دست دوم به کسی که به این گاو آهن نیاز دارد ارائه دهید.

مجموعه ما در تلاش است تا بهترین نوع گاو آهن را به بازار عرضه کند. البته باید این را بگویم که گاو آهن های دست دومی که ما عرضه می کنیم در حد صفر می باشند و دارای ضمانت فروش نیز هستند. اگر شما هم به دنبال صرفه جویی و پایین آوردن هزینه ها هستید گزینه خوبی برای شما می باشند. چرا که دارای همان کیفیت، کارایی و سلامت اولیه هستند.

شما قبل از خرید گاو آهن شاید از خود پرسیده باشید که بهترین نوع گاو آهن کدام است؟ بهتر است از کسی که در این مورد اطلاعات کافی دارد مشورت بگیرید و همچنین زمانی که متراژ زمین و نوع خاک را بسنجید و بنابه اندازه آن گاو آهنی را انتخاب کنید آن وقت میتوان گفت که بهترین گاو آهن را خریداری کرده اید که بیشترین کارایی را به شما ارائه دهد تا از نتیجه کار رضایت بیشتری داشته باشید.

همچنین تراکتوری که قرار است گاو آهن را به آن وصل کنید هم نقش مهمی دارد که باید به آن توجه شود که آیا می تواند سنگینی گاو آهن را تحمل کند و به راحتی آن را روی خاک به حرکت دربیاورد یا نه؟ اگر به همه نکات توجه کنید و خرید دقیق تری داشته باشید قطعا راضی خواهید بود.

قیمت نهایی گاو آهن ها بسته به اندازه آنها و بسته به نوعشان متفاوت خواهد بود، همچنین با کم و بیشتر بودن خیش هایشان هم قیمت در نوسان خواهد بود. اما در حالی که این روزها قیمت ها بسیار بالا رفته و شاید مصرف کنندگان تمایل برای خرید محصول دست دوم داشته باشند باید عرض کنم که قیمت محصول ها بنا به قیمتی که فروشنده روی گاو آهن می گذارد متفاوت است.

شما میتوانید با سر زدن به آدرس اینترنتی ما از قیمت ها با خبر شوید و گاو آهن مورد نظرتان را سفارش دهید باز هم تکرار میکنم که محصول دریافتی شما از کیفیت و کارایی مورد قبول برخوردار است. امیدواریم که با ما خرید بهتری را تجربه کرده باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما