خرید اینترنتی روتیواتور باغی ایتالیایی باکیفیت از تهران

روتیواتور ها ابزاری هستند که جهت شخم زدن زمین با اهداف مختلف مانند حذف علفهای هرز، زیرو رو کردن خاک، تهویه مناسب خاک و حذف حشرات آفت موجود در خاک به تراکتور متصل می شوند. خرید اینترنتی روتیواتور باغی ایتالیایی با کیفیت از تهران بستری است که جهت خرید راحت تر، مقرون به صرفه تر و رفاه حال مشتریان عزیز فراهم شده است.

خرید اینترنتی روتیواتور باغی ایتالیایی باکیفیت از تهران

بررسی تنوع انواع روتیواتور موجود در بازار

بررسی تنوع انواع روتیواتور موجود در بازار روتیواتور دستگاهی است که برای شخم زدن زمین های بزرگ استفاده می شود و بر اساس قدرت تراکتور، عرض روتیواتور چمن زن و تعداد تیغه های آن به انواع مختلف تقسیم بندی می شود.

انواع روتیواتور بر اساس کاربرد:

۱. روتیواتور کشویی دستی

این دستگاه برای شخم زدن خاک پای درخت به کار می رود به این صورت که هنگامی که تراکتور در باغ در حال حرکت است به صورت دستی از کنار تراکتور پای درخت قرار گرفته و خاک کنار ریشه تا عمق بیست و پنج سانتی متر را بر می گرداند. این روتیواتور دارای شش تیغه است.

۲. روتیواتور سنسور دار

این نوع روتیواتور به پشت تراکتور متصل شده و برای شخم زدن خاک بین ردیف های درختان و همینطور سطح مزارع به کار می رود. سنسور به کار رفته در این روتیواتور این قابلیت را به آن می دهد که اگر در طول مسیر شخم زنی روتیواتور به درخت یا سنگ بزرگ برخورد کند بر گردد و در مسیر درست حرکت کند.

۳. روتیواتور بازویی سنسور دار

از این ابزار به منظور از بین بردن علف های هرز پای درختان استفاده می شود. سنسور موجود در این نوع روتیواتور نیز به مانند قبلی کارایی عبور از مانع را به روتیواتور می دهد و اما بازوهای به کار رفته در آن به روتیواتور کمک می کند که تا فاصله ی دو متر و سی سانتی متر از تراکتور فاصله گرفته و برای از بین بردن علفهای هرز به درخت نزدیک تر شود.

۴. روتیواتور سنسور دار باغی

این روتیواتور برای هوادهی به خاک و رشد بهتر درختان و همینطور از بین بردن علف های هرز در فصل بهار استفاده می شود.

روتیواتور از اجزای زیر تشکیل شده است:

گیر بکس و محور گیر بکس، تیغه ها و محافظ تیغه ها، نگهدارنده و اتصالات سه نقطه ای، درب و پیچ تخلیه ی روغن گیربکس، محافظ چرخ دنده ها، پیچ ریگلاژ زنجیر، در پوش محور پره ها، گریس خورها و ورقه های محافظ بدنه

شخم زدن خاک با روتیواتور مزایای زیادی دارد از جمله: آماده شدن زمین جهت بذر پاشی، از بین رفتن علف های هرز، از بین رفتن فازهای زمستان گذران حشرات آفت گیاهی

یکی از انواع روتیواتور دیگری که در باغات استفاده می شود روتیواتور موتوری یا تیلر کولتیواتور دار است. تیلر های کولتیواتور دار به تراکتور های دو چرخ نیز معروف هستند و جهت شخم زنی باغات کوچک و سله شکنی خاک به کار می روند. این دسته تیلر ها بسته به نوع موتور، قدرت موتور و ادوات سوار شونده به انواع مختلف تقسیم بندی می شوند.

بیشتر بخوانید: دیسک سنگین تراکتور عمده

 

میزان سرمایه لازم برای صادرات روتیواتور از ایران

میزان سرمایه لازم برای صادرات روتیواتور از ایران در میزان سرمایه لازم جهت صادرات روتیواتور بازویی سه دسته هزینه دخیل هستند.

۱. هزینه های تولید این دستگاه کشاورزی:

هزینه ی تولید این دستگاه تابع نوع دستگاه و کیفیت ساخت آن است. در صورتی که تولید کننده باشید صادرات بدون واسطه می تواند سبب کاهش سرمایه ی اولیه ی لازم برای صادرات این کالا شود و در صورتی که صادر کننده ی صرف باشید قیمت خرید این کالا شامل هزینه تولید به همراه سود فروش را باید به سرمایه ی لازم جهت صادرات این محصول اضافه کرد.

علاوه بر آن نوع برندی که جهت صادرات انتخاب می شود نیز در میزان سرمایه ی تعیین شده مؤثر است. همانطور که می دانیم قسمت روتیواتور بسته به تفاوت در کیفیت متفاوت خواهد بود.

۲. هزینه های گمرکی:

تعرفه ی گمرکی یک مقدار رقمی یا عددی است که به منظور تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا در گمرک به کار می رود.

میران حقوق ورودی قابل پرداخت جهت ترخیص کالا را تعرفه ی گمرکی می گویند. این تعرفه بر مبنای سیستم و روش های خاص از قبیل ادا ه ی گمرک، بیمه، حمل و نقل و غیره می باشد.

۳. هزینه های حمل و نقل داخلی و خارج از کشور

این هزینه بر اساس حجم صادرات و نوع وسیله ای که جهت حمل کالا انتخاب می شود متغیر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: چیزل پشت تراکتوری صادراتی ایران

 

عوامل موثر بر قیمت انواع روتیواتور موجود در بازار

عوامل موثر بر قیمت انواع روتیواتور موجود در بازار

عوامل مختلفی بر قیمت روتیواتور کشویی موجود در بازار موثر است که در زیر به برخی از آن ها اشاره مژکنیم:

۱. تعداد تیغه ها:

روتیواتور ها بر اساس تعداد تیغه ها به انواع مختلف ۳۲ تیغه ی هیدرو لیک هشت پر، ۲۴ تیغه ی ثابت سبک ۶ پر، ۴ تیغه ی معمولی، شش تیغه ی کشویی دستی

با توجه به این که این تیغه ها از فولاد درست شده اند پس طبیعتا تعداد تیغه های به کار رفته در روتیواتور بر روی قیمت آن مؤثر خواهد بود.

۲. سنسور دار بودن

سنسور وسیله ای است که به روتیواتور جهت عبور از موانع اضافه می شود و کار با روتیواتور را ساده تر می کند بنابراین داشتن یا نداشتن سنسور می تواند در قیمت نهایی روتیواتور مؤثر باشد.

۳. برند روتیواتور

برند های داخلی به دلیل نوسانات ارز از قیمت پایین تری نسبت به برند های خارجی برخوردار هستند.

۴. سبک یا سنگین بودن روتیواتور

روتیواتور های سبک جهت شخم زدن زمین و باغات کوچک تر و به منظور اتصال به تراکتور های کوچک باغی طراحی شده اند و بنابراین از قیمت پایین تری نسبت به روتیواتور های سنگین برخوردار هستند که برای شخم زنی زمین ها و باغات بزرگ طراحی شده اند و برای به کار بردن آن ها باید از تراکتور های سنگین استفاده شود.

پخش بدون واسطه روتیواتور باغی ایتالیایی درجه یک در سراسر کشور

پخش بدون واسطه روتیواتور باغی ایتالیایی درجه یک در سراسر کشور روتیواتور های وارداتی از کشورهای مختلف مثل ترکیه و ایتالیا به کشور وارد می شوند. واردات روتیواتور به طور کامل و یا به صورت قطعات سوار شونده بر روی روتیواتور به طور جداگانه انجام می شود. در صورتی که یکبار روتیواتور را به طور کامل خریداری کرده باشیم در صورت خرابی قسمتی از آن این امکان فراهم شده تا قطعات سوار شونده هم از برند های معتبر ایتالیایی تهییه و مجددا بر روی روتیواتور سوار شوند.

حذف واسطه ها در خرید انواع کالا های وارداتی و همینطور روتیواتور تاثیر بسزایی در قیمت نهایی آن خواهد داشت. پخش بدون واسطه ی روتیواتور باغی ایتالیایی با بهترین کیفیت در سراسر کشور و زمینه ی خرید اینترنتی آسان را با ما تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما